www.Novitus-Deon.pl
Drukarka fiskalna Novitus Deon Online Drukarka fiskalna Novitus Deon Online Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Deon Online wyróżnia się nie tylko bogatą funkcjonalnością i wysokiej klasy podzespołami, ale także poręczną i wytrzymałą konstrukcją. Ten model wyposażono w podświetlaną klawiaturę i graficzne ekrany LCD, dzięki czemu oferuje sprawne realizowanie zadań. Ponadto, Deon Online od Novitus radzi sobie znakomicie w systemach sprzedaży i pozwala na obsługę maksymalnie do 1 000 000 pozycji zaprogramowanych w bazie PLU. Ta drukarka fiskalna zagwarantuje Ci również przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas i przechowywanie dokumentacji w zabezpieczonej pamięci chronionej. Zainstaluj urządzenie fiskalne online marki Novitus, dzięki któremu obsługiwanie klientów stanie się szybkie, jak nigdy wcześniej!

Drukarka online, która komunikuje się z CRK

Transmisja wymaganych informacji do Centralnego Repozytorium Kas to kluczowa funkcjonalność każdego urządzenia online. Takie rozwiązanie technologiczne znajduje się również w tej drukarce Novitus! Co więcej, model Deon Online może połączyć się z CRK zarówno przewodowo (przez interfejs Ethernet), jak i bezprzewodowo - po zastosowaniu modułu Wi-Fi lub modemu GSM. Już teraz sięgnij po wielozadaniową drukarkę, dzięki której spełnisz wymogi nowego systemu fiskalizacji!

Stworzona z myślą o pracy w systemie sprzedaży

Kompaktowa konstrukcja nie sprawia wcale, że Deon Online nie radzi sobie w rozbudowanym systemie. To niewielkie urządzenie fiskalne znajduje zastosowanie nawet w dużym rozwiązaniu technologicznym do zarządzania handlem. Model Deon Online nie tylko posiada kilka interfejsów przewodowych (RS-232, USB, Ethernet), ale też różnorodne protokoły komunikacyjne. W rezultacie, drukarka rejestrująca Novitus płynnie współpracuje z większością komputerów i popularnymi programami dla biznesu, m.in. sprzedażowymi. Ponadto, urządzenie można rozbudować o zewnętrzny interfejs Wi-Fi bądź Bluetooth, co zapewni bezprzewodowe połączenie z pozostałymi elementami firmowego systemu.

Pamięć chroniona dla bezpiecznego archiwizowania danych

Drukarka rejestrująca Deon Online przechowuje dane dotyczące ewidencji w formie cyfrowej. Urządzenie używa do tego pamięci chronionej, która samodzielnie zapisuje ważne informacje - bez udziału operatora. Oprócz skutecznego zabezpieczenia danych, Deon Online zapewnia też ich wydruk oraz łatwe przeglądanie. Sprawdzenie zapisanej dokumentacji jest możliwe m.in. za pośrednictwem aplikacji od Novitus, którą zyskasz w zestawie z tą drukarką.

1 000 000 pozycji PLU w bazie towarowej

Szukasz drukarki fiskalnej, która radzi sobie znakomicie z obsługą nawet bardzo rozbudowanego asortymentu? Model Deon Online został przygotowany na takie wyzwania! Urządzenie obsłuży maksymalnie do 1 000 000 produktów i usług, które wcześniej zapiszesz w programie do zarządzania sprzedażą. Poza tym, drukarka Novitus zadba też o to, żeby wszystkie PLU były precyzyjnie zidentyfikowane na wystawianych paragonach fiskalnych. Każda pozycja towarowa, umieszczana na wspomnianych dokumentach, może posiadać 40-znakową nazwę i 3 linie opisu.

Elegancki design i solidna konstrukcja

Deon Online to jedna z najmniejszych i najlżejszych drukarek fiskalnych, jakie możesz zainstalować w swojej firmie. Wymiary tego urządzenia wynoszą tylko 94 x 58 x 229 mm (szerokość, wysokość, głębokość), zaś jego masa to jedynie 0,65 kg. Dzięki temu model Deon Online sprawdza się idealnie zarówno w małych i średnich punktach stacjonarnych, jak i przy mobilnym obsługiwaniu nabywców. Ponadto, drukarka rejestrująca Novitus może się pochwalić estetycznym wzornictwem i solidnym wykonaniem. Poza szczelną i wytrzymałą obudową, w urządzeniu znalazła się również klawiatura z silikonową nakładką, która chroni ważne podzespoły np. przed przypadkowym zalaniem.

Praktyczny i funkcjonalny mechanizm drukujący

W przypadku modelu Deon Online emitowanie wszystkich dokumentów odbywa się przy użyciu wytrzymałego mechanizmu drukującego Fujitsu FTP 628. Technologia ta nie tylko błyskawicznie wystawia różnego rodzaju wydruki oraz zapewnia łatwą instalację rolki (na zasadzie „wrzuć i pracuj”), ale też wyróżnia się przydatną funkcjonalnością. Novitus Deon Online jest więc w stanie wydrukować m.in. paragon z logo działalności w nagłówku i NIP-em klienta w części fiskalnej dokumentu.

Alfanumeryczna klawiatura i czytelne ekrany LCD

W Novitus Deon Online zastosowano alfanumeryczną klawiaturę z 23 klawiszami, która pozwala na sprawne i wygodne korzystanie z rozbudowanego menu kasjera. Dzięki niej można np. błyskawicznie wykonać raport dobowy bądź miesięczny. Poza tym, urządzenie posiada 2 wyraziste ekrany LCD, emitujące obraz w rozdzielczości 192 x 48 pikseli. Czytelne informacje o przebiegu transakcji są więc doskonale widoczne zarówno dla operatora drukarki Novitus, jak i dla klientów firmy.

Wysokiej klasy podzespoły i oprogramowanie Linux

Ta drukarka online zagwarantuje Ci stabilną pracę nawet przy intensywnym wykonywaniu zadań i rejestrowaniu wielu sprzedaży każdego dnia. Duża w tym zasługa niezawodnego oprogramowania Linux, które zastosowano w urządzeniu. Deon Online może się też pochwalić obecnością wysokiej klasy podzespołów. Drukarkę marki Novitus wyposażono zarówno w 32-bitowy procesor 524 MHz, jak i 256 MB RAM oraz 4 096 MB pamięci Flash. Nie zwlekaj, zacznij używać zaawansowanego urządzenia rejestrującego online!

Wymienna bateria o mocy 2 Ah

Akumulator obecny w Novitus Deon Online gwarantuje wiele godzin działania na jednym zasilaniu bateryjnym. Po jego pełnym naładowaniu, urządzenie będzie w stanie wystawić do 3 000 paragonów. A nie są to wszystkie atuty tego ogniwa drukarki Novitus! Dzięki zaawansowanemu systemowi \"usypiania\" funkcji, które nie są wykorzystywane, Deon Online zapewnia niewielkie zużycie energii. Akumulator tego modelu wykonano również w formie pakietu i może zostać w dowolnej chwili odpięty od urządzenia. Wspomniane rozwiązanie powoduje, że da się korzystać z opcjonalnej, zapasowej baterii, podczas gdy podstawowa będzie podłączona do zasilania poza drukarką.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus Deon!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Drukarka fiskalna
Posnet Thermal XL2 Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij