www.Novitus-Deon.pl
Drukarka fiskalna Novitus Deon E Drukarka fiskalna Novitus Deon E Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon LAN E

Model Deon LAN E to kompaktowa drukarka rejestrująca od Novitus, która obsłuży nawet do 1 000 000 pozycji PLU. Urządzenie zostało wyposażone m.in. w moduł elektronicznej kopii paragonów, praktyczny mechanizm termiczny i alfanumeryczną klawiaturę z programowalnymi przyciskami. Oprócz tego, już w standardzie oferuje ono korzystanie z popularnych interfejsów - Ethernet, RS-232 i USB. W związku z tym, model Deon LAN E może zostać podłączony praktycznie do każdego komputera lub terminala typu POS. Dodatkowym atutem drukarki jest wydajna, wymienna bateria litowo-jonowa, którą można naładować również w samochodzie. Oto zaawansowana i solidnie wykonana technologia sprzedaży. Oto Novitus Deon LAN E!

Popularne interfejsy do transmisji danych

Drukarka rejestrująca Novitus Deon LAN E już w standardzie zapewnia korzystanie z interfejsu Ethernet. Urządzenie poradzi więc sobie świetnie przy pracy w firmowej sieci LAN. Drukarka od Novitus posiada również powszechnie używane złącza - USB i RS-232 - które można wykorzystać do połączenia z innymi ogniwami systemu sprzedaży, np. pin-padem lub szufladą kasową. Co więcej, Deon LAN E zaoferuje Ci rozbudowanie podstawowych interfejsów. Tę drukarkę rejestrującą da się wzbogacić o bezprzewodowe moduły komunikacyjne - Bluetooth albo Wi-Fi.

Obsłuży nawet 1 000 000 pozycji PLU

Drukarka Doen LAN E sprawdzi się przy współpracy z gigantyczną bazą towarową PLU. Po zdefiniowaniu asortymentu w oprogramowaniu sprzedażowym, urządzenie będzie w stanie obsłużyć nawet do 1 000 000 produktów lub usług! Co więcej, drukarka od Novitus pozwala na wystawianie paragonów z 40-znakowymi nazwami poszczególnych pozycji PLU (plus 3 dodatkowe linie opisu). Postaw na nowoczesną technologię sprzedaży, która zagwarantuje jednoznaczną identyfikację asortymentu Twojej firmy!

Kopia paragonów na karcie pamięci SD

Obecny w drukarce Deon LAN E moduł elektronicznej kopii paragonów zapisuje ważne dane na karcie SD. Warto zaznaczyć, że w tym przypadku nośnik cyfrowy może mieć dowolną pojemność. Ponadto, za sprawą elektronicznej kopii paragonów, model Deon LAN E nie tylko usprawnia wykonywanie obowiązków, ale również wpływa na niższe koszty eksploatacji. Dodatkową zaletą urządzenia jest fakt, że użytkownik ma dostęp do dokumentacji zarówno z poziomu samej drukarki (z opcją wydruku), jak i firmowego komputera (z możliwością przeglądania, raportowania i backupu).

Przyjazny w obsłudze, inteligentny mechanizm drukujący

Technologia marki Fujitsu, która znajduje się w Novitus Deon LAN E, pozwala na wystawianie różnego typu dokumentów, m.in. paragonów, faktur VAT, raportów dobowych i miesięcznych. Mechanizm termiczny tego urządzenia gwarantuje także dziecinnie prostą wymianę rolki (na zasadzie „wrzuć i pracuj”) oraz inteligentne zarządzanie „zagęszczeniem” wszystkich wydruków, co wpływa na oszczędność papieru. Ponadto, Deon LAN E może umieszczać różnego rodzaju treści na paragonach fiskalnych, np. logo przedsiębiorstwa, NIP nabywcy (również PESEL, REGON lub inne ID) czy dowolną grafikę (w stopce paragonu).

Klawisze funkcyjne i 2 czarno-białe wyświetlacze

Drukarka Novitus została wyposażona w klawiaturę alfanumeryczną. Znalazły się na niej m.in. klawisze pozwalające na szybkie wywoływanie często używanych funkcji: raportów (dobowego, okresowego, miesięcznego), zegara czy wydruku kopii paragonu. Klawiatura w modelu Deon LAN E została też pokryta silikonem, dzięki czemu zabezpiecza podzespoły elektroniczne przed zanieczyszczeniem lub zalaniem. Oprócz tego, drukarka marki Novitus posiada 2 graficzne ekrany. Dzięki temu zarówno sprzedawca, jak i nabywca, zyskują łatwy dostęp do informacji o przebiegu transakcji.

Wydajny, wymienny akumulator litowo-jonowy

Zależy Ci na tym, żeby drukarka wdrożona w Twojej firmie zaoferowała długi czas działania na zasilaniu bateryjnym? Model Deon LAN E będzie znakomitym wyborem! W urządzeniu zastosowano wytrzymały akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje wydrukowanie nawet do 2 500 paragonów o długości 30 linii. Bateria tego modelu jest także wymienna, więc można ją naładować po odłączeniu od drukarki. Co więcej, urządzenie Novitus da się zasilać w podróży - bezpośrednio z instalacji samochodowej (przy użyciu opcjonalnej ładowarki). Zacznij korzystać z pełnego energii rozwiązania dla handlu i usług!

Kompaktowa obudowa, która jest odporna na uderzenia

Deon LAN E jest jedną z najmniejszych drukarek rejestrujących, jakie możesz zainstalować w swojej firmie. Wymiary tego modelu wynoszą zaledwie 94 x 58 x 229 mm (szerokość, wysokość, długość), a jego waga to 0,65 kg. Co więcej, urządzenie marki Novitus odznacza się wyjątkowo solidną konstrukcją. model Deon LAN E posiada obudowę z materiału odpornego na uderzenia oraz gwarantuje funkcjonowanie w trudnych warunkach, np. wysokich bądź niskich temperaturach. Drukarkę od Novitus wyposażono też w niewrażliwą na zalanie, silikonową klawiaturę.

Wzbogać możliwości swojej drukarki

Drukarkę fiskalną Novitus Deon LAN E możesz zamówić zarówno w wersji standardowej, jak i w wariancie z akcesoriami. Poza opcjonalnymi modułami komunikacyjnymi (Wi-Fi, Bluetooth), urządzenie da się także wzbogacić o pokrowiec z kodury lub skórzane etui czy specjalne paski i uchwyty do pracy przenośnej (zakładane na rękę, na ramię lub przypinane do paska). Ponadto, drukarkę Deon LAN E można zamówić w zestawie z ładowarką samochodową. Nie zwlekaj, sięgnij po przyjazne rozwiązania marki Novitus, które będą dostosowana do potrzeb Twojego biznesu!

Dostępna także z funkcjonalnością bileterki

Wielozadaniowa i poręczna drukarka rejestrująca Novitus Deon LAN E występuje też w wariancie z funkcjonalnością bileterki. Urządzenie pozwala wtedy na zgodne z przepisami świadczenie usług transportu pasażerskiego, czyli np. wystawianie paragonów z danymi niezbędnymi w przypadku tego rodzaju działalności. Dodatkowo, Deon LAN E w wersji „Bileterka” oferuje kompatybilność z najpopularniejszymi programami komputerowymi do sprzedaży biletów.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus Deon!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro

Drukarka fiskalna
Emar Tempo Pro

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij