www.Novitus-Deon.pl
Drukarka fiskalna Novitus Deon E Drukarka fiskalna Novitus Deon E Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Precyzyjna klawiatura alfanumeryczna, bardzo wydajny akumulator, wydruk NIP-u klienta na paragonie oraz nowoczesny mechanizm drukujący – wiele możliwości, zamkniętych w małej i eleganckiej obudowie. Novitus Deon E jest pierwszą w Polsce mobilną drukarką z funkcją elektronicznej kopii paragonów, a dzięki specjalnym mocowaniom, znajdzie zastosowani również w handlu stacjonarnym. Oprócz tego, urządzenie zostało wyposażone w 2 złącza komunikacyjne, RS-232 i USB, które zapewniają niezawodną współpracę m.in. z komputerem lub terminalem komputerowym. Novitus Deon E usprawni obsługę Twoich klientów.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E - Pierwsza przenośna drukarka z elektroniczną kopią paragonów

Pierwsza przenośna drukarka z elektroniczną kopią paragonów

Novitus Deon E jest pierwszą w Polsce przenośną drukarką fiskalną realizującą zapis elektronicznej kopii paragonów. Dane z urządzenia rejestrowane są na małej karcie pamięci, która będzie służyć przez wiele lat prowadzenia firmy. Elektroniczny zapis informacji to oszczędność wydatków, wygoda i gwarancja bezpieczeństwa. Nie musisz przechowywać kopii papierowych, które łatwo zgubić lub zniszczyć. Dodatkowo, oszczędzasz na kosztach i czasie, które są związane z częstą wymianą rolki papieru. Elektroniczną kopię paragonów możesz zawsze zarchiwizować na innym nośniku, chociażby na płycie DVD lub pendrive'ie.

Ogromna baza PLU - 150 000 pozycji towarowych

Model Deon E został wyposażony w bardzo dużą bazę PLU, która obsłuży do 150 000 pozycji towarowych, zdefiniowanych wcześniej w oprogramowaniu sprzedażowym. Dzięki temu drukarka sprawdzi się świetnie zarówno w większych firmach, posiadających rozbudowaną ofertę, jak i w działalnościach, które stale się rozwijają. Wybierz Novitus Deon E - zyskasz pewność, że miejsce w bazie towarowej urządzenia nie skończy się zbyt szybko.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E - Pierwsza drukarka z pełną, precyzyjną klawiaturą alfanumeryczną

Pierwsza drukarka z pełną, precyzyjną klawiaturą alfanumeryczną

Produkt Novitusa, jako pierwsze urządzenie tego typu, korzysta z pełnej, precyzyjnej klawiatury alfanumerycznej. Znacznie wpływa to na prostotę programowania Deon E, podawanie zakresu dat oraz numerów podczas wykonywania raportów. Klawisze urządzenia zostały wykonane z silikonu, który zabezpiecza przed zalaniem i gwarantuje odporność na długotrwałą pracę. Poza tym, na klawiaturze znajdują się klawisze bezpośredniego dostępu do menu urządzenia, jak również do raportów: dobowego, okresowego lub miesięcznego.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E - Drukuj paragony szybko i cicho

Drukuj paragony szybko i cicho

Drukarka posiada mechanizm drukujący wyprodukowany przez znaną markę Fujitsu. Dzięki temu Deon E szybko, sprawnie i cicho wydrukuje paragony fiskalne. Zarządzając zagęszczeniem poszczególnych wydruków, oszczędzisz na papierze. Poza tym, w urządzeniu uproszczono wymianę papieru, gdyż odbywa się to na zasadzie „wrzuć i pracuj”. Okaże się to bardzo przydatne szczególnie tam, gdzie działalność ma mobilny charakter.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E - Wydrukujesz 2 500 paragonów bez zasilania zewnętrznego

Wydrukujesz 2 500 paragonów bez zasilania zewnętrznego

Drukarka Novitusa wydrukuje 2 500 standardowej długości paragonów bez zasilania zewnętrznego. Co więcej, po rozładowaniu się akumulatora, o czym poinformuje specjalny komunikat, urządzenie wydrukuje jeszcze 300 potwierdzeń sprzedaży. Atutem Deon E jest możliwość wyjęcia baterii i naładowania jej poza drukarką. Możesz prowadzić sprzedaż na jednym akumulatorze, podczas gdy drugi będzie podłączony do ładowarki zewnętrznej.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E - Niewielka i poręczna drukarka fiskalna

Niewielka i poręczna drukarka fiskalna

Wymiary: 94 x 58 x 229 mm (szerokość, wysokość, głębokość), zaledwie 650 g wagi - Deon E została stworzona zarówno do mobilnej sprzedaży, jak i do handlu w stałym miejscu, gdzie powierzchnia przeznaczona do obsługi klienta jest dosyć mała. Urządzenie można przenosić w pokrowcu, ale zmieści się również do torby na ramię. Do drukarki można dokupić paski i uchwyty, zakładane na ramię, na rękę lub przypinane do paska od spodni.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E - Elegancka drukarka - uznanie w oczach klienta

Elegancka drukarka - uznanie w oczach klienta

Design Deon E wyrożniono główną nagrodą w XVIII Edycji Konkursu Dobry Wzór. Drukarka jest dostępna w dwóch kolorach, czarnym i szarym, dzięki czemu dopasujesz ją do przestrzeni, w której będzie prowadzona sprzedaż. Elegancja tego urządzenia to prestiż w oczach każdego klienta.

Drukuje NIP klienta na paragonie

Zgodnie z funkcjonującym prawem, jeżeli klient o to poprosi, powinieneś móc umieścić jego NIP na paragonie fiskalnym. Novitus Deon E umożliwi Ci wykonanie tej czynności. Poza tym, jeżeli kwota do zapłaty nie wyniesie więcej niż 450 zł, paragon fiskalny zawierający NIP nabywcy może pełnić rolę uproszczonej faktury. Nie czekaj, już dziś postaw na nowoczesne rozwiązanie technologiczne, które zapewni skuteczne prowadzenie sprzedaży.

Zaprogramuj do 10 różnych grafik, które pojawią się wydrukach

Za sprawą Novitus Deon E dopasujesz swoją pracę do aktualnych wymagań w każdej sytuacji. Urządzenie obsłuży dowolny format wydruku niefiskalnego z tekstem, grafiką, kodem kreskowym lub QR. Pozwoli to m.in. na wystawienie faktury, która nie jest wliczana do obrotu (jak na zwykłej drukarce biurowej). Zdefiniujesz też nawet 10 różnych grafik, które mogą zostać umieszczone na wydrukach niefiskalnych. Model Deon E - funkcjonalna i prosta w obsłudze technologia!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
drukarkę fiskalną Novitus Deon!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Drukarka fiskalna Elzab D10

Drukarka fiskalna
Elzab D10

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij